S největší pravděpodobností jste na tuto stránku zabrousili jen ze zvědavosti a nic užitečného zde nevykoukáte. V opačném případě můžete drapsnout polotovar programu pro velmi speciální užití: Může pomoci v případě, kdy se ocitnete v asymetrickém střetnutí na té slabší části. Respektive výraz "může pomoci" je nejspíš trochu nepřesný. Užití tohoto programu bude s největší pravděpodobností zaměřeno na to, aby v případě útoku způsobil útočníkovi co největší škodu. Základní pointou je to, že stroj může něco vykonat i v případě, kdy už to nemůžete vykonat vy. Navíc může soustava strojů fungovat tím způsobem, že ji v reálném světě dokážete vypnout jen vy s využitím jakési tajné informace. Kdo nemá tu informaci, má smůlu a nezáleží na tom, kolik jich je, jaké mají technické zázemí, atd.

Patrol

Patrol, neboli hlídka je pracovní název této soustavy programů. Stejně tak by se mohla díky svému principu fungování jmenovat "past na myši". Než ji natáhnete, musíte si promyslet pár věcí:

Kde se tohle prima zboží sežene?

ZDE

PS: Někdy v poslední dekádě se státy velice snaživě učí mít nad lidmi kontrolu. Takovou, o jaké se Komančům mohlo nanejvýš zdát v jejich vlhkých snech. Proto se snažím obrátit stroj proti té animální přesile a vrátit část moci jednotlivci.