nedělní

Datum: 28.01.2024
Autor: Mapař

V neděli jsem na srazu a skutečně tu máme ... Tondu. To může být zajímavé. Pro takové vyjížďky platí: "Když něco nejde sejít, tak jedině sjet." Tonda má vlastní program, přičemž tu je, jen aby se podíval na ... A už přijíždí Luigi na svařeném hliníkovém Cannondale. Rám při minulé vyjížďce prasknul, chybí poslední 3000 km do zaokrouhlení na stovku. S tím bylo třeba něco udělat. Podařilo se najít kontakt na někoho, kdo svařuje hliník. Podařilo se i získat katalogové číslo materiálu s klíčovým obsahem hořčíku. Pokud by byl nad 2%, tak to nemá smysl zkoušet kvůli různé teplotě tání.

Po odjezdu se Tonda odpojí a s Luigim pokračuji víceméně po stopách včerejška. Něco bude i neasfaltové. Ráno se podaří chytit poslední chvíle dosud zmrzlé půdy. Na vranovsku potkáváme po letech na správném místě člověka s kočárkem. Bojím se, že podobně jako John Nash po dalších 10-ti letech znovu potkáme toho samého člověka s tím samým kočárkem a tím samým dítětem, které nezestárlo. Nemusí to ani mít spojitost se supertajnými šiframi.

Co dodat? Na dnešní vyjížďce byl nejtěžší její dojezd Viktorkou přes řízkové prkénko, jehož půlku jsem se zbaběle pokoušel Luigimu nabídnout.srazcestou včerejškaprkénková překážka