nedělní desítka

Datum: 20.11.2022
Autor: Mapař

... co do počtu účastníků. K osamocené Dyji přijíždí nejprve Sváča (v té chvíli už řádně zapocený) a pak už to přibývá ráz na ráz. Tentokrát je i Luigi.

S ohledem na přehřívání v zimních bundách volíme něco rovinatějšího. Je fajn, že při tom můžeme použít hustou silniční síť... Naštěstí je zem trošku měkčí, tak i přes pevnou zadní stavbu nemám moc naklepaný zadek. Jinak se nestačím divit, kudy všude je možné projet hned vedle města. Po nějaké době se ani nesnažím hledat, kde vlastně jsem. Vím, že na cestě byly Mramotice, nějaký přejezd nad Kasárnama, tuším, že něco u Citonic, kdesi cosi, nikam nevedoucí cesta lesem, Bezkov, možná Podmolí. Sváči se v jednom z lesů chytl klacek a neomylně zamířil do přehazovačky.

V Mašovicích se už konečně chytám já a dál se propluje Gránicemi na Pražskou, na cyklostezku, na Viktorku, na pivo.Schází se nás 10.Je fajn, že můžeme použít hustou silniční síť.Jedeme kamsi na Mramotice - možná.bezblatníková varianta vybavení
Pozůstatek patky vracím. Nejsou suroviny, tak ať je z čeho vykovat.Konečně vím, kde jsme. Míříme do Gránic, respektive do Viktorky.