povinná

Datum: 13.03.2021
Autor: Mapař

S láskou a pečlivostí si připravíte tašku s instrumenty, pak jen kvůli tomu vyměníte na poslední chvíli plášť píchlého kola, prodíráte se kilometry a kilometry proti silnému větru za dodržování přísného rádiového klidu. Snažíte se dostat na vysněné souřadnice v osamělém temném lese, daleko od nepovolaných pohledů a zřejmě i mimo signál. Chcete, aby tu vše proběhlo naprosto perfektně.

Jste na místě a on ... tu hranici nikdo nehlídá.

"Holoto líná! Za co vás platím?! Kde jste kdo?"

Je to až k nevíře, ale zde nahoře je dosud možné sem tam najít nějaké chuchvalce sněhu chráněné před větrem. Tento teplý a větrný víkend ale přežijí těžko. Další věcí k nalezení zde je pár docela slušných holosečí. Snad zde ten les bude i v létě. Ale i to, co zde dosud zůstalo, nepůsobí v takovém dni nijak lákavě.

Pod lesy je městečko trochu odstrčené od rušnějšího světa. Je tedy možné, že ho místní pokládají za město, protože jsou zde 2 kostely a vedou sem koleje - dokonce po nich i něco jezdí. V každém případě obec stačí na sehnání nějaké bašty. Protože v březnu nebudete opouštět lesy nacpaní borůvkami a s taškami hřibů, tak se asi vydovádíte zde.ohlédnutí za nižšími partiemi pod lesyLesy mi přijdou nějak víc probrané.V zamračeném a větrném dni les nepůsobí moc lákavě.hřiby asi ještě ne
Nahoře je ještě pořád ten správný čas na sněženky.