vstup do sezóny 2021

Datum: 01.01.2021
Autor: Mapař

Máme tu nový rok. Bude třeba zabrat do pedálu pravou nohou. I dnes se naše domácnost schází pěkně pohromadě. Tentokrát u řeky vedle jedné dobré adresy.

Odjezd volíme jiný. Pojedeme ojíněným lesem v údolí. Dnes na rozdíl od včerejška nemáme sluníčko, ale máme pevné cesty bez bláta. Trasa bude poměrně decentní, protože na Nový rok začínáme z pochopitelných důvodů až odpoledne. Netrvá dlouho a vyhrabeme se z lesa do polí. Mlha je oproti normálnímu stavu celkem příjemná změna. Kraj vypadá jinak. Víc zimě.

Protože trasa je krátká a máme čas, zajedeme si po krátké poradě do vesnice na jedno. Považoval jsem to za ukončovačku, ale po odjezdu zamíříme ještě k vyhlídce.nějaká dobrá adresa s výhledem na řekuLes v údolí je dnes hezky ojíněný.Les v údolí je dnes hezky ojíněný.Vyjíždíme nahoru, abychom se dostali do vesnice.
Nahoře u pole je namrzlo snad ještě víc.Nedá se nic dělat. Je potřeba to tu znát. Zajedeme si na jedno.

Vyhlídka je docela plná. Ne že by bylo v mlze co k vidění, ale i tak má zdejší atmosféra svá pozitiva. Pro jeden nedospělý dívčí ročník je trochu chladno, ale i tak je dobrá. Přece jen jde o počasí, ve kterém jezdí málokterý dospělý chlap.Vyhlídka je obsazenější, než by v zimě normálně byla.

Nakonec se rozjíždíme začátkem soumraku. Hezký vstup do nového roku.