Rehabilitační vyjížďka

Datum: 22.11.2015
Autor: Mapař

Nebe je temný a mnohem níž, jen vlků dávnej chorál z hor, a já tu marně hledám skrýš, ...

Při několika písních se na plesu vracím o téměř desetiletí zpět, když jsme za brzkých jiter sedávali namačkaní v autě, věděli že za pár hodin pojedeme na krev obvykle nějakých 60 - 90 kilometrů někde v lesích a kopcích, zavodňovali se, zobali poslední hořčík a podobné látky, za volantem seděl Roman a z přehrávače běželo krom jiného i toto.

Později se tématika mění a před jednou už mě hlasitost kapely dostane pryč bez ohledu na tombolu s každým druhým lístkem výherním.

V Neděli přijíždím v deset na sraz rehabilitační (nebo též vyprošťovací) vyjížďky. S ohledem na předchozí den nebývá její náplní ochutnávka ani zastavení si "na jedno". Bývá to krátká vyjížďka - takové základní vyčištění těla po večírku. Výherce kola dle pravidel platí nějaké občerstvení pro celou skupinu. Tentokrát byla skupina menší, takže se letos vyplatilo vyhrát první cenu. Volbu občerstvení v podobě česnečky lze Marušce se Scottym jen pochválit - po takovém mejdanu je to akorát. Nechybělo ani klubové znamení "vpřed" v rozumném množství jeden kus na člověka.na srazuna srazuV klídečku projíždíme údolím Gránického potoku.V klídečku projíždíme údolím Gránického potoku.
V klídečku projíždíme údolím Gránického potoku.V klídečku projíždíme údolím Gránického potoku.V klídečku projíždíme údolím Gránického potoku.V klídečku projíždíme údolím Gránického potoku.
Vypadá to, že Scotty trochu zrychlil.Jitce připadá průjezd potoka moc nudný, tak jde do bikerského hardcore na kluzké lávce.Už zde máme i zbytek skupiny.Už zde máme i zbytek skupiny.

Ale zpět k cestě: Vzhledem k chladnému počasí a větru vyhrála možnost zdolání temného hvozdu Gránického údolí a u Citonic kolem rybníčku. Když se skutečně takto po jedné větší seřaďovací zastávce se spatřením prvních sněhových vloček dostáváme k Citonicím, stane se něco velmi neobvyklého. Nemyslím takové ty běžné věci, jako je pád asteroidu, samovolný rozpad protonu a podobně:

objeví se zde ČESTMÍR NA KOLE!U Citonic zažíváme nečekané setkání s Čestmírem.Tato fotografie nevznikla ve Photoshopu, ale poblíž Citonic.Tato fotografie nevznikla ve Photoshopu, ale poblíž Citonic.

Raději si v tomto případě ponechám i RAW formát, abych mohl vyvrátit podezření, že fotka vznikla ve Photoshopu. Čestmír v batohu přiváží jako milou pozornost dosud nesnědené řízky ze včerejška. Abychom se od Citonic vyhnuli silnici na Bezkov, jedeme zkratkou kolem rybníčku. Je to dál, ale zato horší cestou.Opět se přesunuji dopředu. Nejrychlejší borci vyhrávají právo nebýt na mých fotkách. Nyný už jsme od Drbalů jen kousek.Opět se přesunuji dopředu. Nejrychlejší borci vyhrávají právo nebýt na mých fotkách. Nyný už jsme od Drbalů jen kousek.Nyný už jsme od Drbalů jen kousek.Nyný už jsme od Drbalů jen kousek.
Nyný už jsme od Drbalů jen kousek.Nyný už jsme od Drbalů jen kousek.Jitka dnes zůstává na krásném druhém místě od zadu ...... následována Maruškou.

Z Bezkova dnes není žádný spěch.tak tedy VPŘED!!!