vyprošťujeme se ze včerejška

Datum: 23.11.2014
Autor: Mapař

Na společenském večírku se tentokrát nevedly svalnaté řeči o účasti na vyjížďce. V šedivý sobotní den na srazu - pár desítek účastníků. Nepřímá úměra.

Ze včerejška znám prosáklou informaci o cíli v Plenkovicích. Ráno se k nové lékárně trousí jednotliví účastníci, na společenský pokec si zajde i Lenka. Čestmír je po florbalu s šesti stehy na lokti namísto za řídítkama za volantem. Tak trochu bych očekával tu úplně nejzákladnější trasu přes Přímětice a možná i Mramotice.

Kupodivu odbočíme z Pražské do Gránic. Bude to trochu oklikou: Přes Citonice a Olbramkostel. Z vyprošťovací vyjížďky se tak najednou stává vyjížďka. V cílovém bodě se podává tradiční česnečka a slyším rozhovor o silvestrovské vyjížďce stáčející se nebezpečným směrem o jejím prodloužení v nějakém kulturním zařízení.na srazuna srazu - Jirka s Natálkouna srazuna srazu
na srazu - Luďěk přijíždína srazu - Tomáš Přibylna srazu - Lenka hledá správnou popelnici¨jedeme Gránicemi do Citonic
jedeme Gránicemi do Citonicjedeme Gránicemi do Citonicjedeme Gránicemi do Citonicjedeme Gránicemi do Citonic
u hájenkyu hájenkyu CitonicZa Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.
Za Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.Za Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.Za Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.Za Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.
Za Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.Za Citonicemi opouštíme les a vydáváme se po asfaltu na Olbramkostel.Z Olbramkostelu zase mimo asfalt. Po polňačce jedeme na Kravsko.Z Olbramkostelu zase mimo asfalt. Po polňačce jedeme na Kravsko.
Z Kravska konečně na Plenkovice.