čtyřicátiny sluníčka

Datum: 21.06.2014
Autor: Mapař

Jelínkovo Sluníčko Vás srdečně zve na oslavu svých 40. narozenin

Oslava začíná v 15 hodin a s vlastním sluníčkem jsem tento víkend ve Znojmě. Co s tím?

Pokud zajedeme na Vranov, vychází to časově akorát na to, abychom na zpáteční cestě v těch 15. hodin zaparkovali v Bezkově. Daří se tím odvrátit nebezpečí, že součástí akce bude přesun autem. V itineráři kytičky by proto mohla figurovat troška vína - napadá mě v této souvislosti návrh novoročního předsevzetí: Začít víc pít.

Ale zpět k Jitce: Jak vlastně přišla k přezdívce Sluníčko? Ptám se na souvislost s narozeninami v době letního slunovratu, ale tato myšlenka neuspěla. Přezdívka prý vychází z barvy vlasů. Přeji tedy Jitce k dosažení plnoletosti, než si všimnu, že na narozeninovém klobouku je jenom 8 svíček ... Ale dost bylo technických detailů.

Podobně je jako před třemi lety na Luďkových narozeninách je zde prezenčka s výdejem startovních lístků na občerstvení. Jak už to v posledních letech bývá, část lidí rozprchlých po světě přijet může, část ne. Některé lístky v krabičce zůstávají. Mohl bych prozradit, kdo se na mě smál z vrcholku té hromádky :)

V rámci oslavy je i pár her pro děti. Přestože v tom figurovaly sladkosti, dostalo se v těch hrách i na děti. Hodiny v klidu běží. Hodně hroznů, vína, obložených mís a překvapivých novinek.u Bezkovana oslavěpříprava her pro dětipříprava her pro děti
Šrůtkovihry pro děti