pik Vranov

Datum: 29.06.2013
Autor: Mapař

V neděli bohužel zacházím až tak daleko, že se Znovínu neúčastním. Jako už některé víkendy nazpět půjde o to, konečně zdolat Vranov tam a zpátky - oba. Ještě ráno trošku zasonduji, ale nakonec před polednem vyrážíme nikoliv do Šatova, ale na Vranov. Mno, to se časem podá. Pár let a hurá na start :)

Sobota byla na kolo naprosto perfektní. Vítr minimální, teplo, ale ne vedro, relativně sucho. Lepší už to nebude. Sérií třešňových alejí se dostáváme z Bezkova na Břečkov a Lesnou.

U přehrady dosud pusto. Pomalu víc surfařů než koupajících se. V restauracích nějací přespolní. Podle těch zmínek týkajících se práce to tipuji na pražáky. Kdo také jiný by v létě u vody pronesl cosi o "smluvních vztazích"?

Voda je dnes chladnější než před týdnem. Chvíli přede mnou se koupalo tak maximálně 5 lidí, potom jsem si zaplaval ke druhé straně mostu. Později tam ještě šli 2 starší pánové. Podle toho, s jakým nadšením, bych to chápal jako povinný výpad nějakého samuraje, aby před omladinou neztratil tvář.

50 to tedy dnes nebylo, ale už moc nechybělo. Snad příště.Ještě pořád jsou třešně.trocha létáníCesta na Granátovou zátoku je trochu rozmoklá, ale je to jen jedno místo.Voda je dnes chladnější, než před týdnem.
Surfařů je zde pomalu víc, než plavců.