Na kole s Českým rozhlasem

Datum: 12.06.2004
Autor: Mapař

12. června se uskutečnila akce "Na kole s Českým rozhlasem". Při ní se lidé z mnoha různých směrů sjížděli do Želetic. Mým úkolem bylo přes několik "kontrolních koštovacích bodů" dovést lidi z hrušovanského nádraží až na želetické koupaliště.

Občerstvovačky byly poměrně dobře zajištěné a cesta ubíhala v klidu. Akorát časový plán se ukazoval moc ambiciózní - během ochutnávek jsme nabírali zpoždění.

Ze Želetic byl možný odvoz, ale dost lidí jelo na kole. Doprava po vlastní ose se nakonec ukazovala jako nepříliš vhodná, protože v Těšeticích jsou u silnice další sklepy... Dopadlo to tak, že jsme s rozsvícenými světly udělali chumel kolem jistého nejmenovaného účastníka a dovedli ho domů. Bylo to nezbytné, protože po opuštění sklepa se mu na kolo povedlo nasednout až na druhý pokus.polední ochutnávka v Božicích (cestou z Hrušovanského nádraží)rožnění v Želeticích; Lidé tam dojížděli od cca. 15:45. Nedokázal jsem je udržet ve skupině.Železný loví v Želeticích ještě poslední dušičky v probíhajících volbách.pohoda v areálu Želetického koupaliště