Nacházíte se na stránkách, které sice slouží jako soukromá prezentace, ale nemalou měrou doplňují web Cyklo Klubu Znojmo. Jsou vybaveny sedmi hlavními funkcemi:

Články

Jejich počet už na samém začátku fungování webu překročil 100 kusů. Většinou jsou přidány několik málo hodin po události, kterou popisují. Můžete se k nim dostat následujícími způsoby:

Plán akcí

Jde o SDÍLENÝ plán akcí pro lidi okolo CKK. všichni uživatelé vidí to samé. Zobrazuje akce s předstihem 30-ti dnů. Aby pomáhal na blížící se akci ještě lépe upozornit, tak akce 4 dny před svým konáním zčervená. V době konání je žlutá.

Pokud se zaregistrujete, můžete přidávat vlastní akce. Pouze mějte na paměti sdílení kalendáře s dalšími lidmi v cykloklubu.

Diskuse

Krom obecné diskuse má samostatnou diskusi i každý jednotlivý článek. Můžete se zde vyjádřit i bez registrace. Jediným omezením je to, že se nemůžete vydávat za jiného již zaregistrovaného uživatele.

Oproti diskusím na jiných webech zde máte celkový přehled, kdo se kdy naposled vyjádřil k jakému článku.

Cyklistický bazar

Jednoduchý bazar zaměřený především na cyklistické náčiní. Jsou sice navštěvovanější specializované weby, ale můžete se na nějaký nákup či prodej podívat i sem. Můžete přidat zmenšenou fotku do maximálně 150 kB. Přítomnost zboží je vidět už v hlavním menu, takže případného kupce stránky navedou.

Pro vložení nabídky se musíte zaregistrovat a nabídka je proti smazání chráněna vaším heslem. Expirační doba nabídky je omezena na 60 dnů. Je to obvyklá funkce. Řeší situace, kdy prodávající zapomene po prodeji nabídku odstranit.

Prodej fotografií

Spíš než samostatná funkce webu www.mapar.cz jde o odkaz na fotobanku. Pokud se vám líbí moje fotky a chcete si některou koupit, nabízím přes fotobanku výběr těch nejzdařilejších. Na výchozí stránce je funkce vyhledávání zúžena na moji osobní galerii. Technika prodeje je určena fotobankou.

Výměnné odkazy

Správci jiných stránek mohou přes menu Zajímavé odkazy přidat vzájemný odkaz. Pokud jste takovým správcem, pečlivě si při přidávání přečtěte návod. Vzájemnost odkazu kontroluje stroj. V případě nedopatření sice bude nějakou dobu zohledňovat možný výpadek vašeho webu, ale ne věčně.

Protispamová ochrana

S její přítomností se normálně nesetkáte. Daleko spíš by jste se setkali s její nepřítomností. Někomu poměrně malý denní počet přístupů stál za to, naprogramovat robota, aby do diskuse vkládal anglicky psané reklamy přes server zaregistrovaný ve Velké Británii. Skutečně vás nešálí zrak. To se doopravdy stalo. Web umožňuje takovým serverům zakázat aktivní operace.


Registrace

Registrace vám umožní:

Nebojte. Proces registrace ani moc nebolí: Zadáte dosud nepoužité jméno či přezdívku a heslo. Můžete přidat i svoji fotku či logo. A je to. Na ostatní informace (čísla kreditek a podobně) není nikdo zvědavý. Nerecyklujte zde vaše důležitá hesla, PIN kódy adt.